Nietypowe zamówienia

Brak produktu na liście? Wyślij nam zapytanie na: nietypowe@klikdruk.pl

Masz Pytania?

Marek Raczyk

specjalista Klikdruk

› Wyślij maila
skype: KlikDruk

tel. 504 707 933Jesteś w: strona główna » drukarnia

Drukarnia

Drukarnia Klikdruk jest drukarnią internetową korzystającą z bazy technicznej Zakładu Poligraficznego UNIGRAF – jednego z wiodących wytwórców szerokiej gamy reklamowych akcydensów poligraficznych.

Dostępne w poszczególnych kategoriach serwisu Klikdruk produkty, możecie Państwo zamówić wyłącznie za pośrednictwem strony www.klikdruk.pl, składając zamówienie zgodnie z regulaminem serwisu.

Zapewniamy dostęp do usług serwisu 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Strona www.klikdruk.pl umożliwia wybór produktu znajdującego się w ofercie serwisu, jego zamówienie, wgranie plików produkcyjnych i dokonanie płatności. System i administracja serwisu informuje na bieżąco o aktualnym statusie Państwa zamówienia.

Cel, jaki stawiamy sobie otwierając serwis Klikdruk.pl, to stworzenie zintegrowanego systemu zamawiania usług, produkcji i dostawy, w taki sposób aby nasi Klienci, posługując się narzędziem jakim jest Internet mieli zapewniony dostęp do profesjonalnych usług poligraficznych bez potrzeby wizyty w drukarni i bez konieczności posiadania fachowej wiedzy w tej dziedzinie.

Rapida Bobst